درباره اورابام

عایق های رطوبتی

اهمیت عایق رطوبتی برای استادیوم‌ ها

عایق های رطوبتی به کار رفته در استادیوم های جدید یا نوسازی شده، مانند ساکر آرنا در برلین، از ویژگی های جدید و هیجان انگیز آن ها می باشند. پاسارگاد عایق پارس – در سراسر جهان، استادیوم های ورزشی گزینه…

Pasargad

4 اکتبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

عایق های رطوبتی به کار رفته در استادیوم های جدید یا نوسازی شده، مانند ساکر آرنا در برلین، از ویژگی های جدید و هیجان انگیز آن ها می باشند.

پاسارگاد عایق پارس – در سراسر جهان، استادیوم های ورزشی گزینه ای سودآور برای شرکت های فعال در حوزه ایزوگام به شمار می روند. اکثر شهرهای بزرگ یا در حال ایجاد امکانات جدید عظیم هستند، یا دارای استادیوم های قدیمی هستند که نیاز به تعویض یا بازسازی دارند.

استادیوم ساکر آرنا (SOCCER ARENA) هم برای بازی های المپیک سال ۱۹۳۶ ساخته شد و اخیرا مورد بازسازی قرار گرفت. این بازسازی شامل موارد زیادی از جمله زیرسازی های جدید و نصب عایق های رطوبتی به منظور محافظت بیشتر از بتن و فولاد بود.

بیشتر بخوانید: ایزوگام موثر برای ساختارهای بتنی

 

یکی از اصلی ترین چالش ها برای ایزوله کرده این اماکن٬ بزرگی و وسعت مجموعه می باشد. مکان های ورزشی حرفه ای ظرفیت تقریبی ۱۰۰ هزار نفری دارند.

عایق رطوبتی برای استادیوم ها

عایق رطوبتی برای استادیوم ها

این قبیل ورزشگاه ها نه تنها عظیم هستند، بلکه پیچیده هم هستند و بیش از حد معمول در معرض آب و هوا و تغییرات جوی قرار می گیرند. همه چیز، از مناطق بتونی و پارکینگ های زیرزمینی گرفته تا درزگیرها، غشاهای روی سقف و پوشش های نما باید در برابر آب و هوا، نوسانات دما و سایش مکانیکی عملکرد خوبی داشته باشند و با فضای کلی و زیبایی شناسی هم هم‌خوانی لازم را داشته باشند.

بنابراین بخش قایل توجهی از اهمیت چنین سازه های عظیمی عایق رطوبتی به کار رفته در درون آن ها می باشد. از طرفی می توان این ادعا را کرد که کیفیت و شیوه نصب عایق های رطوبتی تاثیر مستقیمی بر روی افزایش عمر سازه و عملکرد آن دارد.

منبع: waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *