درباره اورابام

ایزوگام

کاربردهای مختلف ایزوگام، در صنعت و ساختمان

ایزوگام برای محافظت از ساختمان و اطمینان از قابل استفاده بودن سازه برای نسل‌های بعد بسیار مهم است. ارزش بلند مدت آن طبیعتا اقتصادی و پایدار است. پاسارگاد عایق پارس – ایزوگام در بسیاری از اماکن از جمله سقف، دیوارها،…

Pasargad

9 آوریل 2022
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

ایزوگام برای محافظت از ساختمان و اطمینان از قابل استفاده بودن سازه برای نسل‌های بعد بسیار مهم است. ارزش بلند مدت آن طبیعتا اقتصادی و پایدار است.

پاسارگاد عایق پارس – ایزوگام در بسیاری از اماکن از جمله سقف، دیوارها، بالکن ساختمانی، زیرزمین ها، پل ها، فونداسیون، پارکینگ، پوشش مخازن آب و تونل ها استفاده می شود. انتظار می رود افزایش آگاهی و اطلاعات عمومی مصرف کنندگان در مورد مزایای ایزوگامد، تقاضا برای این محصول را در چند سال آینده افزایش دهد.

چرا عایق رطوبتی حیاتی است؟

کاربردهای مختلف ایزوگام

افزودن شور و شوق جدید در ساختمان ها: اقدامات برای نصب ایزوگام آن هم به درستی، باعث کاهش رطوبت در ساختمان می شود، که به داشتن اقامتی راحت کمک می کند. همچنین بهداشت را به زیرساخت ها اضافه می کند. این اقدامات زمانی قابل انجام است که ساختمان در مرحله ساخت قرار داشته باشد. اگر آن را برای مدتی بعد یا زمانی که پروژه تمام شد به تعویق بیندازیم، به درستی جا نمی شود.

صرفه جویی طولانی مدت: عایق رطوبتی سرمایه گذاری است که در آینده باعث صرفه جویی زیادی در هزینه می شود. همانطور که در ابتدا انتخاب صحیح فرآیند رنگ آمیزی مهم است، عایق رطوبتی نیز فرآیندی است که برای آینده ای بهتر اهمیت دارد.

استحکام بخشیدن به فضاهای داخلی: در طول ساخت و ساز، قسمت های داخلی ساختمان در معرض عناصر جوی قرار می گیرد. فونداسیون ها، عایق ها و قاب ها برجسته ترین قسمت های ساختمان هستند که ممکن است آسیب ببینند. ایزوگام ممکن است در وهله اول از بروز این آسیب جلوگیری کند و زیرساخت شما را برای داشتن زندگی سالم و قوی ارتقا دهد.

از سیل در زیرزمین جلوگیری می کند: زیرزمین ها آسیب پذیرترین مکان ها برای نفوذ آب به داخل هستند. آب خاک زیر زمین را خیس می کند و سپس از طریق شکاف ها وارد ساختمان می شود. به محض ورود به بتن منجر به تشکیل کپک و جاری شدن آب می شود. در طول زمستان، وضعیت ممکن است بدتر شود زیرا آب ممکن است یخ بزند، که باعث می‌شود فونداسیون منبسط شده و کل زیرزمین برای ماندن در آن ناامن گردد. هنگام ساخت زیرزمین مهم است که راه های نفوذ رطوبت را مسدود کنید. اطمینان حاصل کنید که از فونداسیون ساختمان خود محافظت می کنید زیرا باعث ایجاد ثبات در ساختار سازه شما می شود.

زمینه های مختلف استفاده از ایزوگام

کاربردهای ایزوگام

در سال های اخیر صنعت ساخت و ساز پیشرفت های تکنولوژیکی زیادی در مواد عایق رطوبتی از جمله ایزوگام یکپارچه و مواد غشایی داشته است. در زیر به چند مورد از زمینه های کاربرد عایق بندی به صورت موردی اشاره می شود:

 • پل
 • استخر و نواحی اطراف آن
 • سقف
 • ایزوله و عایق کاری کردن سد
 • تونل
 • وعایق بندی زیرزمین

ایزوگام یا هر محصولی که برای عایق بندی مورد استفاده قرار می گیرد، باید با توجه به مشخصاتش استفاده شود. یعنی انواع خاصی از سطوح وجود دارند که هر نوع ایزوگامی برای آن مناسب نیست و بالعکس. از محصولات قبل از انقضا استفاده کنید. پس از آن برنامه نتیجه ی دلخواهی را به همراه نخواهد داشت.

منبع: Constrofacilitator

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

6 دیدگاه ها

 1. مفید بود تشکر

  پاسخ
  • تشکر

   پاسخ
 2. بسیار عالی

  پاسخ
  • سپاس گذاریم

   پاسخ
 3. بسیار شرکت معتبر با جنس های مرغوب هستید با تشکر

  پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *