درباره اورابام

ایزوگام

آیا ایزوگام تاریخ مصرف دارد؟

آیا ایزوگام منقضی می شود؟ قبل از خرید، باید مطمئن شوید که تا حد امکان در مورد آن اطلاعات دارید. ایزوگام به عنوان کالایی برای عایق بندی عالی است، اما جنسی که خریداری می کنید ممکن است بهترین گزینه برای…

Pasargad

9 فوریه 2022
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

آیا ایزوگام منقضی می شود؟ قبل از خرید، باید مطمئن شوید که تا حد امکان در مورد آن اطلاعات دارید. ایزوگام به عنوان کالایی برای عایق بندی عالی است، اما جنسی که خریداری می کنید ممکن است بهترین گزینه برای نیاز شما نباشد.

پاسارگاد عایق پارس – شما باید وقت بگذارید و همه نیازهای خود را در نظر بگیرید. به طور همزمان، شما باید بدانید که به ازای پولی که پرداخت می کنید چه چیزی به دست می آورید. حالا سوال این جاست که ایزوگام واقعا چیست و چه مدت دوام دارد؟ منقضی می شود یا خیر؟

نصب

نصب ایزوگام

پیش از هر چیز، شما باید کمی بیشتر در مورد اصول نصب ایزوگام بدانید. این محصول برای جلوگیری از هرگونه آسیب ناشی از نفوذ آب بسیار موثر است. به عنوان مثال، می توان آن را بر روی سقف های با شیب و بدون شیب نصب کرد.

اما نصب آن مهارتی می خواهد که بتوان آن را به بهترین شکل ممکن و بدون هیچ گونه درز و نشتی نصب کرد. بهتر است این کار را به افراد حرفه ای واگذار کنید.

به طور کلی ایزوگام بسته به نوع و جنس و مواد اولیه به کار رفته درون آن و مهمتر از هم نوع نصب ممکن است منقضی شود. البته این‌ ها تنها پارامترهای تعیین کننده عمر مفید ایزوگام به شمار نمی روند. شرایط محیطی که در آن قرار دارد و نیز بودن در معرض مستقیم نور خورشید هم تاثیر مستقیمی بر طول عمر آن می گذارد.

بسیاری از تولیدکنندگان برای محصولات خود ضمانتی ۱۰ تا ۱۵ ساله می دهند. البته این مدت زمان بسته به نوع ایزوگام افزایش پیدا می کند.

اگر می خواهید محصولی داشته باشید که حداقل ۱۵ سال برای شما به خوبی کار کند بهتر است محصولی با کیفیت و شناخته شده را انتخاب کنید. شاید مجبور باشید هزینه بیشتری پرداخت کنید اما در عوض جلوی بسیاری از هزینه‌ های اضافی احتمالی در آینده را می گیرید.

منبع: wtrproof

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

6 دیدگاه ها

 1. ایزوگام مهم‌ترین قسمت در ساختمان می باشد چون زیبا مانند همه عوامل به آن بستگی دارد حتما باید در خرید نوع ایزوگام دقت شود

  پاسخ
  • با سلام
   قطعا همین طور هست

   پاسخ
 2. بسيار عالي?

  پاسخ
  • سپاس از همراهی شما

   پاسخ
   • عالی و مفید

    پاسخ
    • سپاس گذاریم

     پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *