درباره اورابام

رنگ کردن ایزوگام

آیا می توان ایزوگام را رنگ کرد؟

سوالی که امروزه بسیاری از مردم می پرسند این است که آیا می توان ایزوگام را رنگ کرد؟ رنگ ماده ای بسیار متنوع است و در چندین موقعیت منحصر به فرد عمل می کند. نه تنها این، بلکه نوعی جذابیت…

Pasargad

29 ژانویه 2022
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

سوالی که امروزه بسیاری از مردم می پرسند این است که آیا می توان ایزوگام را رنگ کرد؟ رنگ ماده ای بسیار متنوع است و در چندین موقعیت منحصر به فرد عمل می کند. نه تنها این، بلکه نوعی جذابیت به اقلام شما می‌ افزاید که در هیچ جای دیگری به دست نمی‌آورید. وضعیت هر چه که باشد، نمی توان انکار کرد که رنگ یکی از بهترین مواد تزئینی در جهان است.

پاسارگاد عایق پارس – حقیقت موضوع این است که مشکل اصلی در رنگ کردن ایزوگام مواد تشکیل دهنده آن است. متأسفانه، همه ی انواع این محصول را نمی توان رنگ کرد. در واقع این مواد تشکیل دهنده آن است که از نفوذ رنگ به سطح جلوگیری می کند. با این حال، این بدان معنا نیست که همه ایزوگام ها را نمی توان رنگ کرد. این فقط به این معنی است که برخی را می توان و برخی دیگر را نمی توان.

مزایای رنگ کردن ایزوگام

رنگ کردن ایزوگام

قبل از اینکه مزایای رنگ کردن را بدانید، در وهله اول باید فواید آن را بدانید. اکثر کارشناسان به هر کسی می گویند که نکته جالب در مورد رنگ کردن ایزوگام این است که ضد لک می شوند. این بدان معناست که دیگر لازم نیست هرگز نگران لکه دار شدن آن باشید.

اما مهم ترین مزیتی که ایزوگام رنگ شده در اختیار کاربر خود قرار می دهد این است که مانع از بازتابش شدید نور خورشید می شود. فرض کنید به عنوان صاحب خانه مجبورید سمتی را عایق بندی کنید که در معرض نور مستقیم خورشید قرار می گیرد و در عین حال درب ورودی همسایه شما هم همان سمت است.

شک نکنید که ایزوگامی که نصب می کنید برای همسایه شما مزاحمت های مختلفی ایجاد می کند. از انعکاس شدید نور خورشید گرفته تا انتقال حرارت بالا در روزهای گرم سال. در چنین مواقعی بهترین تصمیم در درجه اول انتخاب ایزوگامی است که بتوان آن را رنگ کرد و همزمان هنگام نصب آن را رنگ نمود.

منبع: wtrproof

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

4 دیدگاه ها

 1. ایزوگام های رنگی هم نیاز به رنگ کردن دارن ؟

  پاسخ
  • ایزوگام رنگی که نداریم.
   ایزوگام های طرح دار (مثل آجری یا چمنی) داریم که اونها خودشون رنگ دارن

   پاسخ
 2. بسیار مفید بود ممنونم

  پاسخ
  • سپاس گذاریم

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *