درباره اورابام

ایزوگام

مشکلات ایزوگام نامناسب در سازه های مشترک

اگر به دنبال خرید واحدی برای اهداف تجاری یا سرمایه گذاری هستید، حتما تاریخچه ایزوگام آن را بررسی کنید. اگر این عامل نادیده گرفته شود، می تواند منجر به نشت آب ناخواسته و خرابی در ساختمان شود که معمولا به…

Pasargad

1 مارس 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

اگر به دنبال خرید واحدی برای اهداف تجاری یا سرمایه گذاری هستید، حتما تاریخچه ایزوگام آن را بررسی کنید. اگر این عامل نادیده گرفته شود، می تواند منجر به نشت آب ناخواسته و خرابی در ساختمان شود که معمولا به دلیل ایزوگام نامناسب اتفاق می افتد.

پاسارگاد عایق پارس – به عنوان یک مالک یا مستاجر، باید آخرین چیزی که می خواهید این باشد که وقت خود را صرف نگرانی و مقابله با نشتی آب و مسائل مربوط به ایزوگام کنید.

قبل از خرید و سرمایه گذاری خود، باید یک بررسی کامل از ملک مورد نظر انجام دهید تا مشکلات احتمالی نفوذ آب در مناطق مشترک و همچنین واحدهای منفرد را شناسایی کنید.

نصب نامناسب عایق رطوبتی به سازه شما آسیب می رساند و تعمیرات آن نیز هزینه زیادی در بر خواهد داشت. همچنین اگر بلافاصله برطرف نشود می تواند خطرات شدید بهداشتی و ایمنی را به همراه داشته باشد.

در ادامه مناطقی در ساختمان های طبقه ای که معمولا دچار مشکلات مربوط به ایزوگام می شوند را اعلام می کنیم:

  • زیرزمین و پارکینگ ها
  • بالکن
  • سقف یا زیرشیروانی
  • حمام
  • آشپزخانه و محل نصب لباسشویی
  • دیوارها / دیوارهای مشترک

اگر خسارت مربوط به یک ملک مشترک باشد، باید قبل از انجام هرگونه تعمیر بین همسایگان تفاهمی صورت گیرد. بهترین راه این است که قبل از ایجاد و بروز چنین مشکلی در ساختمان، از نفوذناپذیر بودن آن مطمئن شوید و از سرمایه خود به خوبی محافظت کنید.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *