درباره اورابام

ساختمان سازمان بورس

چرا ساختمان‌های خاص پوشش های ویژه را ترجیح می‌دهند؟

هر میزان هزینه‌ ای که توسط نهادهای دولتی خرج می شود نشان دهنده یک اعتماد عمومی مهم است. درک ارزش واقعی از سرمایه گذاری بسیار مهم است، حتی زمانی که صحبت از اصول اولیه تعمیر و نگهداری تاسیسات و پوشش…

Pasargad

29 نوامبر 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

هر میزان هزینه‌ ای که توسط نهادهای دولتی خرج می شود نشان دهنده یک اعتماد عمومی مهم است. درک ارزش واقعی از سرمایه گذاری بسیار مهم است، حتی زمانی که صحبت از اصول اولیه تعمیر و نگهداری تاسیسات و پوشش های آن باشد.

پاسارگاد عایق پارس – اگرچه ممکن است به نظر برسد که پوششی جدید از رنگ اکریلیک یا ایزوگامی به صورت دولایه فویلدار تمام نیاز سازمان شما است، اما عاقلانه است که آینده را در نظر بگیرید. پوشش‌های ویژه سازه را قادر می‌سازد تا در آزمون زمان بسیار بهتر عمل کنند. در دراز مدت، این به معنای هزینه های کمتر و دلگرمی بیشتر برای مردم است.

سازمان های دولتی هنگام کار با پیمانکاران، اغلب پیشنهادهای مختلف را بررسی می کنند تا بهترین و در عین حال کمترین پیشنهاد را انتخاب کنند. اما باید دانست که برای حفظ بهترین عملکرد، این استراتژی، همیشه یک استراتژی برنده نیست.

ریاست جمهوری

ساختمان نهاد ریاست جمهوری

همان طور که جوامع بیشتری با نگرانی های شدید آب و هوا و بهداشت عمومی مواجه هستند، مدیران می آموزند که پوشش های تخصصی چقدر می تواند در کاهش خطرات مفید باشد.

پوشش های تخصصی از دیرباز در محیط های کاری تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گرفته است. با این حال، برای کاهش زمان و هزینه های نگهداری در آینده، نیاز به اقدامات خاصی است.

پس از بررسی های فنی، بسیاری از سازمان ها خرید آینده خود را بر روی پوشش ها و عایق های تخصصی متمرکز می کنند. اگر در محیطی مبتنی بر متریک و محدودیت منابع هستید، باید صرفه و مزایای اقتصادی این نوع عایق ها را هم در نظر بگیرید.

کدام پوشش ها بیشتر در ساختمان های دولتی استفاده می شود؟

ساختمان مجلس

ساختمان مجلس شورای اسلامی

به طور طبیعی، انتخاب پوشش بر اساس تعدادی از عوامل متفاوت خواهد بود. این عوامل ممکن است شامل میزان سطحی که ساختمان اشغال می کند، میزان در دید بودن مردم و کارمندان، مواجه با آب و هوا و هرگونه مواد خطرناکی که در اطراف محل کارتان استفاده یا ذخیره می شود، باشد.

برخی از محبوب ترین محصولات عبارتند از:

 1. ایزوگام
 2. پوشش های متورم

به طور طبیعی، کیفیت پوشش های شما تا حد زیادی به نحوه نصب پیمانکاران هم بستگی دارد. هر تیمی از پیمانکاران که برای یک پروژه دولتی درخواست می دهد – اعم از شهر، شهرستان یا پایتخت – باید بتوانند این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

منبع: performance-painting

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

2 دیدگاه ها

 1. با تشکر از تولیدکنندگان محصولات شرکت پاسارگاد عایق پارس
  کیفیت بسیار عالی و تضمینی

  پاسخ
  • ???

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *