درباره ما - پاسارگاد عایق پارس

درباره ‌ما

پاسارگاد عایق پارس با اتکاء به خداوند متعال همواره سربلندی ایران اسلامی، تامین رضایت‌مندی مشتریان و ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات خود را سرلوحه اهداف کلان خود قرار داده و به آن پایبند می باشد.

 شرکت پاسارگاد عایق پارس توانسته است برای پنجمین سال پیاپی انطباق الزامات خود را با استانداردهای بین‌المللی سیستمهای مدیریت کیفیت ISO9001:2008,ISO14001:200, OHSAS18001:2007  

حفظ نماید.

شرکت پاسارگاد عایق پارس محصولات خود را با نام‌های ایزوگام اورابام، ایزوگام سه دات، ایزوگام شورمست، شرق پایور و ایزوگام شرق گلستان به بازار عرضه می‌کند که در اقصی نقاط کشور با این نام‌ها شناخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شرکت در سال ۱۳۸۷ با تلاش در زمینه بهبود کیفیت طبق استاندارد ملی موفق به دریافت عنوان واحد نمونه کیفی سال در زمینه تولید عایق رطوبتی شده است.

شرکت پاسارگاد عایق پارس در سال ۱۳۸۸ موفق به دریافت پروانه کاربرد علامت ملی استاندارد شد. پس از آن با راه اندازی واحد R&D اقدامات لازم جهت دریافت مجوز راه‌اندازی آزمایشگاه همکار در شهرستان ساری نیز انجام پذیرفت و در ابتدای سال ۱۳۸۹ موفق به دریافت استاندارد عایق رطوبتی BPP  برای کلیه محصولات تک لایه و دو لایه خود گردید.

orabam logo

ارزش‌های ما

شرکت پاسارگاد عایق پارس در راه رشد و پیشرفت پایبد به اصول و جزئیاتی بوده و همواره آن ها را سرلوحه کار خود قرار داده است.

ظرافت

دقت بالا در جزئیات طراحی و تولید محصول نهایی گواه ظرافت و حساسیت ما می باشد.

آموزش

همواره در تلاشیم تا با آموزش صحیح و تربیت نیروی کار کارآمد و مسئولیت پذیر محصولاتی بی عیب و نقص تولید نماییم.

کارایی

کارایی بخش جدایی ناپذیر پاسارگار عایق پارس می باشد. در شرکت ما تلاش برای کارایی بیشتر همواره ادامه دارد.

بیایید همین امروز شروع کنیم

آماده ایزولاسیون خانه هستید؟

بیایید این سقف را با پاسارگاد بسازیم!

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع عایق های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ می باشد

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

با شماره 09121125649 تماس بگیرید
این را به اشتراک بگذارید