درباره ‌ما

پاسارگاد عایق پارس با اتکاء به خداوند متعال همواره سربلندی ایران اسلامی، تامین رضایت‌مندی مشتریان و ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات خود را سرلوحه اهداف کلان خود قرار داد.

کارخانه ایزوگام

 شرکت پاسارگاد عایق پارس توانسته است برای پنجمین سال پیاپی انطباق الزامات خود را با استانداردهای بین‌المللی سیستم‌های مدیریت کیفیت ISO9001:2008,ISO14001:200, OHSAS18001:2007  

حفظ نماید.

شرکت پاسارگاد عایق پارس محصولات خود را با نام‌های ایزوگام اورابام، ایزوگام سه دات، ایزوگام شورمست، شرق پایور و ایزوگام شرق گلستان به بازار عرضه می‌کند که در اقصی نقاط کشور با این نام‌ها شناخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شرکت در سال 1387 با تلاش در زمینه بهبود کیفیت طبق استاندارد ملی موفق به دریافت عنوان واحد نمونه کیفی سال در زمینه تولید عایق رطوبتی شد.

صفحه ما در گوگل

شرکت پاسارگاد عایق پارس در سال 1388 موفق به دریافت پروانه کاربرد علامت ملی استاندارد شد. پس از آن با راه‌اندازی واحد R&D اقدامات لازم جهت دریافت مجوز راه‌اندازی آزمایشگاه همکار در شهرستان ساری نیز انجام پذیرفت و در ابتدای سال 1389 موفق به دریافت استاندارد عایق رطوبتی BPP  برای کلیه محصولات تک لایه و دو لایه خود گردید.

لوگو

ارزش‌های ما

شرکت پاسارگاد عایق پارس در راه رشد و پیشرفت پایبد به اصول و جزئیاتی بوده و همواره آن ها را سرلوحه کار خود قرار داده است.

ظرافت

دقت بالا در جزئیات طراحی و تولید محصول نهایی گواه ظرافت و حساسیت ما می باشد. (درباره ما)

آموزش

همواره در تلاشیم تا با آموزش صحیح و تربیت نیروی کار کارآمد و مسئولیت پذیر محصولاتی بی عیب و نقص تولید نماییم. (درباره ما)

کارایی

کارایی بخش جدایی ناپذیر پاسارگار عایق پارس می باشد. در شرکت ما تلاش برای کارایی بیشتر همواره ادامه دارد. (درباره ما)

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع ایزوگام و عایق‌های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ است

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

|